Skip to main content

Sun Deck 60

Jednostka ma długość 17,5 m i powierzchnię użytkową 180 m2. W jej wnętrzu znajduje się przestronna i przeszklona z każdej strony kabina, która zapewnia idealną widoczność

Dowiedz się więcej

Holiday Boat Sun Deck 60 to kolejna innowacja w kwestii konstrukcyjnej i zastosowanych technologii, którą z powodzeniem wprowadziliśmy na polski oraz europejski rynek.

Ten ultranowoczesny katamaran może zabrać na swój pokład nawet 120 osób, jego system grzewczy pracuje przez całą dobę, a 2 silniki elektryczne z doładowaniem wodorowym, dają pełną moc bez wpływu na środowisko naturalne, co jest niewątpliwie fenomenem w branży w skali świata!

 

Jednostka ma długość 17,5 m i powierzchnię użytkową 180 m2 (wliczając w to pokład słoneczny). W jej wnętrzu znajduje się przestronna i przeszklona z każdej strony kabina, która zapewnia idealną widoczność, mini bar, toaleta, schody, winda, oraz wiele miejsc siedzących: skórzane kanapy, krzesła, stoły, które można rozstawiać w dowolnej konfiguracji.

Pokład poza pełnieniem funkcji pływającej jednostki turystycznej, pozwalającej bez wychodzenia na brzeg zwiedzić okolicę, może stać się także autonomicznym klubem czy dyskoteką.

Na wyposażeniu jednostki jest bowiem także specjalne oświetlenie dyskotekowe, profesjonalny system nagłośnienia, innowacyjny system klimatyzacji i ogrzewania, szyby antyrefleksyjne z powłoką UV czy taśmy LED i węże świetlne w różnych kolorach, które zwłaszcza wieczorem tworzą klimatyczny nastrój.

Tworzymy katamarany przyjazne osobom niepełnosprawnym. Zapewniamy im bezpieczny abordaż.

Nieduże zanurzenie to bez wątpienia jedna z ważniejszych zalet pasażerskiego katamaranu.

Nasza jednostka jest przystosowana do żeglowania na płytkich obszarach, możemy podpłynąć blisko Stoczni, kanałów i akwenów wodnych, a nawet płynąć przy brzegu, co daje możliwość oglądania regionu od strony wody.

Dopłyniemy tam, gdzie inne jednostki nie są w stanie się dostać, odsłaniając przed naszymi Klientami najpiękniejsze widoki...