Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Sun Deck 39-4 - Holiday Boat Group Skip to main content

Sun Deck 39-4

12-metrowy katamaran w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i mogący zabrać na pokład 47 osób.

Dowiedz się więcej

Sun Deck 39-4 to luksusowa jednostka, której ekskluzywne wnętrza spełnią wszystkie wymagania Klientów.

Jako pierwsi i jedyni na świecie wprowadziliśmy do użytku komercyjnego 12-metrowy katamaran w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i mogący zabrać na pokład 47 osób. 

 

Turystyczny katamaran o długości 12 metrów z nadbudówką w postaci pokładu słonecznego i powierzchnią użytkową 65 m2 posiada niewiarygodną ilość miejsca i może funkcjonować także jako klub nocny czy dyskoteka, gdyż jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie, ekskluzywną toaletę i mini bar a jego dobrze oświetlone wnętrze i maksymalnie przeszklona kabina, gwarantują panoramiczny widok.

Katamaran sprawdzi się także jako miejsce do organizacji eventów, spotkań biznesowych, wytwornej kolacji, spotkań w gronie najbliższych i innych ważnych dla naszych Klientów, prywatnych uroczystości.

Bez względu na to, czy interesuje Cię Party Boat, czy ekskluzywny rejs pasażerski połączony ze zwiedzaniem...

Konstrukcja naszej jednostki pływającej została wykonana z najwyższej jakości materiałów, trwałych, odpornych na korozję, łatwych w obróbce i nietoksycznych.

Wszystkie wykorzystywane przez nas tworzywa spełniają określone normy oraz posiadają odpowiednie certyfikaty. Designerskie wnętrze w eleganckim stylu sprawi, że każda podróż nabierze niepowtarzalnej atmosfery.

Sun Deck 39-4 posiada napęd benzynowy, solarny lub ultranowoczesny napęd wodorowy.

Jesteśmy liderem innowacyjności. Dla naszych Klientów tworzymy katamarany z zastosowaniem wielu innowacyjnych technologii, które zapewniają realizację spersonifikowanego projektu, większą funkcjonalność, większe bezpieczeństwo żeglugi oraz większy komfort podróży.