Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Apartamenty na wodzie - Producent, cena - Holiday Boat Group Skip to main content

Apartament na wodzie

Jedyny w swoim rodzaju i najpiękniejszy dom na wodzie, bo stworzony takim, jakim chciałbyś go widzieć.

Dowiedz się więcej

Houseboat HB 39 daje wiele możliwość zagospodarowania przestrzeni – od apartamentu, w którym można wygodnie mieszkać nawet mając większą rodzinę, po miejsce do wypoczynku czy nawet osobny kąt do pracy, a to wszystko z zachwycającymi widokami za oknem!

Katamaran o długości 13,5 m i powierzchni użytkowej 104 m daje możliwość zaaranżowania przestrzeni, w której można stworzyć wygodne, prostokątne pokoje, które dają w sumie 8 miejsc do spania.

Oferujemy kompletny apartament na wodzie z uwzględnieniem spersonifikowanego projektu i ewentualnymi poprawkami w świetnej cenie.

Zakup nawet najbardziej wyrafinowanego apartamentu jest bardziej opłacalny od postawienie średnio budżetowego domu i zakupu działki. Dodatkowo u nas masz możliwość także korzystnego kredytu oraz leasingu a także finansowania jego zakupu z zakładowego funduszu socjalnego.

Po raz pierwszy w historii możesz wybudować apartament posługując się leasingiem, który jest zdecydowanie bardziej opłacalny od standardowego kredytu. Ponadto zakup takiego apartamentu będzie stanowił pełen koszt uzyskania przychodu dla Twojej firmy.

To pewny zakup w niepewnych czasach.

Biorąc pod uwagę ciągle rosnące ceny aluminium jest to zdecydowanie perfekcyjny zainwestowania Twoich środków finansowych.

Niezatapialna jednostka, która może stać lub płynąć na dowolnych wodach. Przestronne wnętrze, podkład słoneczny i kojące widoki, które będą Ci codziennie towarzyszyć, do tego spokój i cisza z dala od buchającego gwaru, szalonego pędu i toksycznych oparów współczesnego świata.

Bliskość natury i bezkresna toń są na wyciągnięcie ręki: Hauseboat HB 39.

 

Na pokładzie Houseboat HB 39 można poczuć się jak w domu!