Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Hotelboat - Hotel na wodzie - Producent, cena - Holiday Boat Group Skip to main content

Hotelboat HB

Hotel na wodzie w odróżnieniu od zatłoczonych hoteli na lądzie daje możliwość komfortowego odpoczynku w kameralnym towarzystwie z dala od zgiełku współczesnego świata

Dowiedz się więcej

Wypoczynek wśród natury połączony z bajecznym rejsem na wodzie? Taką możliwość daje luksusowy katamaran Houseboat Hotel HB 39!

Jednostka przystosowana do zabrania na pokład 12 osób z pełnymi udogodnieniami: z 3 lub 4 pokojami oddzielnymi łazienkami i toaletami, komfortową strefą dzienną – salonem z otwartą kuchnią, pokładem słonecznym. Taki rozkład kabin pozwala na zachowanie większej prywatności.

Duża przestrzeń użytkowa sprawia, że każdy może znaleźć osobne miejsce dla siebie bez kontaktu z pozostałymi członkami załogi, o ile preferuje taki sposób spędzania wolnego czasu.

Hotel na wodzie w odróżnieniu od zatłoczonych hoteli na lądzie daje możliwość komfortowego odpoczynku w kameralnym towarzystwie z dala od zgiełku współczesnego świata… Co więcej, nie trzeba nawet wychodzić z hotelu na wodzie, by móc zwiedzić okolicę i rozkoszować się niesamowitymi widokami! Ponad to istnieje możliwość odbycia rejsu takim hotelem!

Katamaran może płynąć nawet nietypowym szlakiem po płytkich rejonach, co daje możliwość obejrzenia bardzo blisko ciekawych obiektów i zabudowy na wodzie czy nabrzeżu.

W zależności od tego, gdzie w danej chwili znajduje się jednostka i gdy stoi na kotwicy, można także pływać tuż przy katamaranie lub skorzystać z łodzi z napędem elektrycznym, znajdującej się pod pokładem. W upalne dni wnętrze katamaranu daje możliwość schronienia się w cieniu. Wielogabarytowe szyby wyposażone w filtr UV oraz filtr podczerwieni a do tego klimatyzacja, zapewniają idealnie dopasowany dla Ciebie klimat.

Małe zanurzenie katamaranu, które w przypadku Houseboat Hotel HB 39 wynosi maksymalnie 75 cm, pozwala na bezpieczne zatrzymanie jednostki na piasku i przyjemność spacerowania po piasku. Trzeba przyznać, że zejście na taki ląd, ma swój niepowtarzalny urok.