Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Houseboat - Pływające domy na sprzedaż - Producent, cena - Holiday Boat Group Skip to main content

Houseboat

Houseboat to pływający dom o powierzchni użytkowej ponad 100 m, mogący zabrać na swój pokład 12 osób i gości  z ekwipunkiem o łącznej wadze 2000 kg.

Dowiedz się więcej

Houseboat, czyli dom na wodzie to przyszłość budownictwa, która już teraz zyskała solidne podwaliny, dzięki Holiday Boat Group!

Jednostka pływająca będąca jednocześnie domem już teraz może rozwiązać wiele problemów współczesnego świata, w tym jakże długiego i żmudnego prowadzącego do uzyskania pozwolenia na budowę typowego domu…

 

Houseboat to pływający dom o powierzchni użytkowej ponad 100 m, mogący zabrać na swój pokład 12 osób i gości  z ekwipunkiem o łącznej wadze 2000 kg. Wykonany z aluminium z solidną konstrukcją i kratownicą między kadłubami, poszyty z wzmocnioną blachą.

W kadłubach znajdują się specjalne komory przeciwuderzeniowe, natomiast pod pokładem umieściliśmy małą łódź lub skuter wodny z elektrycznym lub spalinowym napędem. Dodatkowo pokład słoneczny na górze może zostać osłonięty bimini. Układ pomieszczeń dowolny, do tego ogrzewanie, klimatyzacja, sauna czy jacuzzi. Zastosowane najnowsze, technologiczne rozwiązania, czynią naszą jednostkę niezatapialną.

Dom na wodzie nie potrzebuje żadnych zezwoleń, kupna działki czy kierowników budowy.

Dla kogo pływający dom na wodzie?

 

● dla osób, które mają dosyć wielkomiejskiego zgiełku,

● dla tych którzy mają dosyć małomiasteczkowych, wścibskich sąsiadów,

● dla mających ogromny apetyt na morską przygodę,

● dla doceniających nietypowe rozwiązania, innowacje i nowoczesne technologie,

● dla osób, które nie potrafią pływać, ale chciałyby zobaczyć świat od strony wody,

● dla ludzi, którzy nigdy nie nurkowali, ale są ciekawi podwodnego krajobrazu,

● dla rodzin z dziećmi, singli, starszych i młodszych małżeństw,

● dla każdego, kto marzy o pięknych widokach, bliskości natury, chce połączyć pracę z odpoczynkiem albo każdego dnia budzić się w innym miejscu.

Houseboat na sprzedaż w ofercie Holiday Boat

Relaks i aktywność to połączenie, które można zrealizować na mnóstwo sposobów. Najważniejsze, by wybrać ten, który zapewni Ci odpowiednio dużo satysfakcji i pozwoli cieszyć się pasją. Jeśli należysz do grona miłośników aktywnego spędzania czasu, a prywatny apartament nad jeziorem to jedno z Twoich marzeń, houseboat na sprzedaż to propozycja także dla Ciebie. Jako producent pływających domów, jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Dostarczamy łodzie, które są nie tylko synonimem mobilności i wysokiego standardu, ale także bogatej funkcjonalności, niebanalnej estetyki i przemyślanego pod każdym względem projektu.

Czytaj więcej

Pływające domy houseboat – co je wyróżnia?

Tworząc nasze mieszkalne barki na sprzedaż, dbamy, by w ich wnętrzach znalazło się wszystko, co niezbędne do aktywnej rekreacji na otwartym akwenie, ale również do komfortowego spędzania czasu. Każdy pływający dom posiada m.in. wbudowaną łazienkę z toaletą, bogato wyposażoną kuchnię oraz wygodne pokoje, dzięki czemu nie brakuje w nich niczego, do czego przyzwyczajeni są właściciele małych mieszkań lub domków letniskowych. To jednak nie wszystko! Co jeszcze wyróżnia houseboaty produkowane przez Holiday Boat?

Samowystarczalność i niskie zużycie energii

W czasach, gdy koszty energii stanowią jeden z największych wydatków nieskładających się na utrzymanie mieszkania, my proponujemy w pełni samowystarczalne, ekologiczne i wyposażone w nowoczesne rozwiązania pływające domy.

Szybki i prosty montaż

Bezproblemowa realizacja sprawia, że każdy houseboat od Holiday Boat powstaje szybko i jest gotowy do zamieszkania natychmiast po montażu.

Brak konieczności inwestowania w grunty

Nie musisz posiadać ziemi tuż przy plaży, by stać się właścicielem luksusowego domku nad morzem, jeziorem lub rzeką.

Indywidualne podejście

Jako producent kontrolujemy każdy etap realizacji houseboat, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przystępna cena

Stosując najnowocześniejsze rozwiązania i wysokiej jakości materiały, dokładamy wszelkich starań, aby cena sprzedaży houseboatów była dla Ciebie atrakcyjna.

Swobodne przemieszczanie się

Nie musisz opuszczać mieszkania, by wygodnie i bezpiecznie podróżować, ponieważ nasze jednostki przystosowane są do pływania po wszelkich zbiornikach wodnych.

Houseboat – producent

Stając się właścicielem apartamentu na wodzie, możesz zapewnić sobie komfortowe, funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie, które doskonale sprawdzi się jako opcja na urlop lub dłuższy pobyt. Tylko od Ciebie zależy, czy swój houseboat, który jako producent dostarczymy Ci zgodnie z ustalonym terminem, wykorzystasz jako prywatną bazę wypadową, wynajmiesz urlopowiczom, osiągając wysoki zwrot z inwestycji czy przeznaczysz na działalność komercyjną, pozwalając mu zarabiać. Możliwości pływających domów od Holiday Boat są nieograniczone!

Dzięki nowoczesnym instalacjom grzewczym, elektrycznym oraz sanitarnym, proponowane przez nas obiekty mogą być eksploatowane przez cały rok. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do sezonu letniego, chcąc korzystać ze swojego prywatnego, luksusowego apartamentu na wodzie. Wygoda oraz funkcjonalność naszych jednostek, projektowanych i budowanych przez doświadczonych konstruktorów to gwarancja wielu lat satysfakcjonującego użytkowania oraz najwyższej jakości.

Dlaczego warto postawić na Holiday Boat?

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji luksusowych łodzi, jednostek napędowych oraz wyposażenia czyni nas godnym zaufania liderem sprzedaży domów pływających, któremu zaufało wielu Klientów.

Wybierając houseboat od producenta, możesz liczyć również na wsparcie i profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Dołożymy wszelkich starań, aby projekt dostosować do Twoich oczekiwań.

Swoje usługi realizujemy w sposób kompleksowy, pracując w systemie „od projektu do sprzedaży”. Kontrolujemy każdy etap produkcji, co przekłada się na najwyższą jakość produkowanych przez nas obiektów i sprawia, że wprowadzenie poprawek do projektu nie stanowi większego problemu.

Dom bez działki nad wodą? Z nami to możliwe!

Nie posiadasz ziemi nad morzem lub jeziorem, a mimo to marzysz o komfortowym spędzaniu czasu w luksusowym, prywatnym apartamencie przy plaży? Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić jako producent pływających domów na sprzedaż z wieloletnim doświadczeniem.