Skip to main content

Houseboat

Houseboat to pływający dom o powierzchni użytkowej ponad 100 m, mogący zabrać na swój pokład 12 osób i gości  z ekwipunkiem o łącznej wadze 2000 kg.

Dowiedz się więcej

Houseboat, czyli dom na wodzie to przyszłość budownictwa, która już teraz zyskała solidne podwaliny, dzięki Holiday Boat Group!

Jednostka pływająca będąca jednocześnie domem już teraz może rozwiązać wiele problemów współczesnego świata, w tym jakże długiego i żmudnego prowadzącego do uzyskania pozwolenia na budowę typowego domu…

 

Houseboat to pływający dom o powierzchni użytkowej ponad 100 m, mogący zabrać na swój pokład 12 osób i gości  z ekwipunkiem o łącznej wadze 2000 kg. Wykonany z aluminium z solidną konstrukcją i kratownicą między kadłubami, poszyty z wzmocnioną blachą.

W kadłubach znajdują się specjalne komory przeciwuderzeniowe, natomiast pod pokładem umieściliśmy małą łódź lub skuter wodny z elektrycznym lub spalinowym napędem. Dodatkowo pokład słoneczny na górze może zostać osłonięty bimini. Układ pomieszczeń dowolny, do tego ogrzewanie, klimatyzacja, sauna czy jacuzzi. Zastosowane najnowsze, technologiczne rozwiązania, czynią naszą jednostkę niezatapialną.

Dom na wodzie nie potrzebuje żadnych zezwoleń, kupna działki czy kierowników budowy.

Dla kogo pływający dom na wodzie?

 

● dla osób, które mają dosyć wielkomiejskiego zgiełku,

● dla tych którzy mają dosyć małomiasteczkowych, wścibskich sąsiadów,

● dla mających ogromny apetyt na morską przygodę,

● dla doceniających nietypowe rozwiązania, innowacje i nowoczesne technologie,

● dla osób, które nie potrafią pływać, ale chciałyby zobaczyć świat od strony wody,

● dla ludzi, którzy nigdy nie nurkowali, ale są ciekawi podwodnego krajobrazu,

● dla rodzin z dziećmi, singli, starszych i młodszych małżeństw,

● dla każdego, kto marzy o pięknych widokach, bliskości natury, chce połączyć pracę z odpoczynkiem albo każdego dnia budzić się w innym miejscu.