Skip to main content

Montaż silników

Jako jedna z niewielu firm sprzedajemy i montujemy silniki także do katamaranów oraz łodzi, które nie są statkami zbudowanymi w naszej stoczni.

Który silnik wybierasz?

Odpowiednio dobrany napęd to właściwie jedna z głównych podzespołów, które wchodzą w skład każdego katamaranu. Dobrym doładowaniem można wydłużyć sam rejs, a nawet zapewnić sobie autonomię energetyczną na wodzie. Silnik z napędem elektrycznym dodatkowym doładowaniem nie tylko zapewnia ruch jednostce pływającej, ale także zasila energię elektryczną wszystkie najważniejsze urządzenia będące na wyposażeniu jednostki.

Holiday Boat Group tworzy i montuje silniki napędzane:

 

● w pełni ekologicznym ogniwem wodorowym,

● elektrycznie bez generowania CO2

● hybrydowowo z zachowaniem normy Stage V,

● ultranowoczesnym systemem Quarto Energy.

Każde rozwiązanie ma wiele korzyści i niesie za sobą efektywną pracę silnika.

Jako jedna z niewielu firm sprzedajemy i montujemy silniki także do katamaranów oraz łodzi, które nie są statkami zbudowanymi w naszej stoczni. Poza tym możemy wymienić i udoskonalić silnik w dowolnym modelu naszego katamaranu (pasażerskiego, domu na wodzie itd.).

Naszym Klientom oferujemy również kompleksowy przegląd a w razie potrzeby podejmiemy się także przebudowy dowolnego katamaranu, która poprawi aerodynamikę, zwiększy bezpieczeństwo oraz komfort żeglowania. Wszystkie silniki spalinowe instalowane w naszej stoczni posiadają zgodność z normą Stage V.