Skip to main content

Przebudowa statków

Zajmujemy się przebudową statków. Mamy do dyspozycji własną stocznię, a także współpracujemy z Centrum Naukowo-Badawczym, w którym wdrażane są wszelkie innowacyjne projekty.

Projekt i budowa katamaranu wymagają czasu.

Jednak nawet gdy dobiegną już one końca, nie znaczy to, że historia danego statku jest już zakończona i pora zabrać się za tworzenie nowego. W każdej chwili można wrócić do niego i dopowiedzieć, to znaczy przebudować to, co za pierwszym podejściem, nie zostało wykonane tak, jak trzeba...

Marzy Ci się przestronny dom na wodzie z pięknym i funkcjonalnym wnętrzem, doskonałym, panoramicznym widokiem, możliwością wejrzenia w podwodny świat i odpoczynkiem wśród szumu odprężających fal?

Może wolisz hotelowy apartament, w którym mógłbyś miło spędzić wolny czas? Poszukujesz nietypowego miejsca na biuro, restaurację, sklep, kawiarnię?

Nie ma problemu w naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór katamaranów pasażerskich, ale również pływające domy na wodzie, co więcej jesteśmy w stanie zamienić każdą pływającą jednostkę w katamaran Twoich marzeń!

Zajmujemy się przebudową statków. Mamy do dyspozycji własną stocznię, a także współpracujemy z Centrum Naukowo-Badawczym, w którym wdrażane są wszelkie innowacyjne projekty.

Korzystamy z wytrzymałych materiałów, które w pełni spełniają stawiane im wymogi i mogą być bez przeszkód stosowane w jednostkach pływających.

Jesteśmy w stanie urzeczywistnić niejedno marzenie, a to, co niemożliwe jest dla nas tylko chwilowym przystankiem w realizacji przedsięwzięcia… 

Jednak nawet najbardziej nowatorski pomysł potrzebuje odpowiedniego projektu i zaplanowania poszczególnych elementów, np. jednostka napędowa musi mieć odpowiednie parametry, by mogła być w pełni funkcjonalna dla danego katamaranu podobnie, jak inne rozwiązania technologiczne.

Tylko właściwy plan pozwoli na to, że przebudowany statek będzie wyglądał i pracował dokładnie tak, jakbyśmy tego oczekiwali.