Skip to main content

Przebudowa statków

Zajmujemy się przebudową statków. Mamy do dyspozycji własną stocznię, a także współpracujemy z Centrum Naukowo-Badawczym, w którym wdrażane są wszelkie innowacyjne projekty.

Projekt i budowa katamaranu wymagają czasu.

Jednak nawet gdy dobiegną już one końca, nie znaczy to, że historia danego statku jest już zakończona i pora zabrać się za tworzenie nowego. W każdej chwili można wrócić do niego i dopowiedzieć, to znaczy przebudować to, co za pierwszym podejściem, nie zostało wykonane tak, jak trzeba...

Marzy Ci się przestronny dom na wodzie z pięknym i funkcjonalnym wnętrzem, doskonałym, panoramicznym widokiem, możliwością wejrzenia w podwodny świat i odpoczynkiem wśród szumu odprężających fal?

Może wolisz hotelowy apartament, w którym mógłbyś miło spędzić wolny czas? Poszukujesz nietypowego miejsca na biuro, restaurację, sklep, kawiarnię?

Nie ma problemu w naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór katamaranów pasażerskich, ale również pływające domy na wodzie, co więcej jesteśmy w stanie zamienić każdą pływającą jednostkę w katamaran Twoich marzeń!

Zajmujemy się przebudową statków. Mamy do dyspozycji własną stocznię, a także współpracujemy z Centrum Naukowo-Badawczym, w którym wdrażane są wszelkie innowacyjne projekty.

Korzystamy z wytrzymałych materiałów, które w pełni spełniają stawiane im wymogi i mogą być bez przeszkód stosowane w jednostkach pływających.

Jesteśmy w stanie urzeczywistnić niejedno marzenie, a to, co niemożliwe jest dla nas tylko chwilowym przystankiem w realizacji przedsięwzięcia… 

Jednak nawet najbardziej nowatorski pomysł potrzebuje odpowiedniego projektu i zaplanowania poszczególnych elementów, np. jednostka napędowa musi mieć odpowiednie parametry, by mogła być w pełni funkcjonalna dla danego katamaranu podobnie, jak inne rozwiązania technologiczne.

Tylko właściwy plan pozwoli na to, że przebudowany statek będzie wyglądał i pracował dokładnie tak, jakbyśmy tego oczekiwali.

 

Projektowanie jachtu w ofercie Holiday Boat – kiedy warto?

Kupno własnej łodzi to według wielu osób najwspanialsze uczucie na świecie. Dodaje też odrobinę luksusu i klasy stylowi życia oraz może mieć spory wpływ na pozycję społeczną. Jednak nie zawsze możliwy jest zakup jachtu, który w 100% spełnia oczekiwania.

W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie projektowanie łodzi od nowa i modernizacja jej poszczególnych elementów. Wiele osób decyduje się również na zakup używanej jednostki. Wtedy projektowanie statków służy przede wszystkim odświeżeniu wnętrza oraz poprawieniu osiągów i komfortu podczas morskich przygód.

Czytaj więcej

Pewnym minusem zakupu gotowej łodzi jest także to, że często brakuje jej szczególnego charakteru, który odzwierciedlałby osobowość właściciela. Tutaj też z pomocą przychodzi projektowanie jachtu oraz jego przebudowa. Dzięki takiej usłudze możesz dodać do statku wiele indywidualnych poprawek, usprawnień i niestandardowych funkcji. Oferujemy profesjonalne usługi dla wszystkich właścicieli statków, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoich jednostkach, aby te lepiej odpowiadały ich potrzebom.

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w takich zadaniach, jak projektowanie jachtów żaglowych czy motorowych. Ponadto współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów – mają one służyć przez wiele lat w doskonałym stanie i w wymagających warunkach. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość oraz trwałość prowadzonych modernizacji.

Projektowanie łodzi w ofercie Holiday Boat – co można zmienić?

Dostosowanie jachtu do potrzeb właściciela może dotyczyć niemal wszystkich aspektów statku, od wyglądu zewnętrznego, po wyposażenie wnętrza. Możemy zmienić kadłub, wymienić pokład, zainstalować nowoczesny system nawigacyjny, a także stworzyć zupełnie nowy projekt wnętrza, który będzie idealnie dopasowany do Twoich gustów i wymagań. Jakie elementy najczęściej obejmuje projektowanie jachtów motorowych oraz ich modernizacja? Kilka przykładów to:

  • Zmiana układu wnętrza – jeśli chcesz, aby wnętrze Twojego statku było bardziej funkcjonalne i przestronne, nasz zespół projektantów może stworzyć jego zupełnie nowy układ, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom. Możemy również zmodernizować istniejące wnętrze w taki sposób, aby lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, bez konieczności prowadzenia gruntownej przebudowy.
  • Modernizacja kokpitu – gdy potrzebujesz większej przestrzeni na pokładzie, ale też chcesz wygodniej manewrować swoją jednostką, możemy zaprojektować nowy kokpit, który umożliwi łatwiejsze pokonywanie kolejnych fal, a także zapewni więcej miejsca do relaksu i zabawy.
  • Wymiana silnika – projektowanie łodzi na nowo często obejmuje kwestie technologiczne. Jeśli jednostka ma już kilka lat, wymiana silnika może być konieczna, aby zapewnić Ci bezpieczne i komfortowe żeglowanie. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci wybrać odpowiednią jednostkę napędową dla konkretnego jachtu i przeprowadzi jej instalację.
  • Modernizacja systemu nawigacyjnego – lata doświadczenia w projektowaniu statków pokazują nam, że niezwykle ważne jest posiadanie nowoczesnego systemu nawigacyjnego, umożliwiającego łatwe oraz bezpieczne żeglowanie. Wdrożymy na Twojej łodzi nawigację, która będzie zgodna z aktualnymi standardami i zawsze poprowadzi Cię do celu.

Podczas każdej współpracy staramy się jak najdokładniej zrozumieć potrzeby klientów, aby proponować rozwiązania, które w 100% będą odpowiadać oczekiwaniom. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz wyjaśniamy, jak realizowanej jest projektowanie statków w naszej firmie i czego dokładnie będzie wymagała określona modernizacja.

Czas potrzebny na ukończenie projektu zależy od zakresu prac, dostępności materiałów oraz Twoich indywidualnych wymagań. Jednak zawsze staramy się działać szybko i sprawnie – zależy nam na tym, by każdy klient mógł jak najszybciej cieszyć się swoim odświeżonym, dopasowanym do potrzeb jachtem. Wybierając u nas usługę projektowania jachtów motorowych lub żaglowych, masz pewność, że Twoja jednostka będzie funkcjonalna, bezpieczna i wygodna.