Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Officeboat - Biuro na wodzie - Producent, cena - Holiday Boat Group Skip to main content

Officeboat

A gdyby tak wyobrazić sobie biuro pływające na wodzie, wokół ciszę, spokój, czyste powietrze i piękne widoki?

Dowiedz się więcej

Katamaran jest przystosowany do zabrania na swój pokład 12 osób. Na 104 metrach przestrzeni użytkowej znajdzie się miejsce zarówno na aranżację biura, jak i strefy rekreacyjnej dla pracowników.

Praca w biurze nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z siedzeniem za biurkiem, ciągle włączonym komputerem, małą przestrzenią i nieciekawym widokiem za oknem, po którego otwarciu do środka przedostają się szkodliwe dla zdrowia opary. Trzeba przyznać, że nie są to najlepsze warunki do pracy… a gdyby tak wyobrazić sobie biuro pływające na wodzie, wokół ciszę, spokój, czyste powietrze i piękne widoki?

 

Teraz już nie musisz sobie tego wyobrażać! W naszej ofercie katamaranów znajdziesz bowiem specjalny model Houseboat Office HB 39, który może stać się Twoim idealnym miejscem do pracy! Jednostka daje także możliwość stworzenia przestrzeni do pracy dla większej ilości osób.

Dal otchłani wodnej, lekka bryza, błękitna toń i rześkie powietrze wpływają kojąco na umysł, dobre samopoczucie i kreatywność, co z kolei przekłada się na lepszą pracę całego zespołu.

Sama bryła Houseboat Office HB 39 jest na tyle uniwersalna, że katamaran znajdzie zastosowanie także jako sklep, kawiarnia, centrum szkoleniowym, restauracja, galeria, a może biblioteka na wodzie? Pomysłów na aranżację przestrzeni wewnątrz jest wiele, a my pomożemy naszym Klientom z sukcesem wcielić je w życie!

Niewielkie zanurzenie naszych katamaranów pozwala na płynięcie tuż przy brzegu. To świetny sposób na zdobycie nowych klientów, także tych, którzy nie chcą wchodzić na statek. Firma na wodzie to oryginalny sposób na wypłynięcie na szerokie wody z własnym biznesem!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także korzystny leasing oraz kredyt.