Serwis i przebudowa

Naszą wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i budowie katamaranów wykorzystujemy przy zleceniach serwisowych, a także przebudowach jednostek.

Specjalizując się w wykonywaniu katamaranów, podejmujemy się także zleceń naprawy, modernizacji lub gruntownej przebudowy statków posiadanych przez naszych Klientów.
Jesteśmy zespołem fachowców, których łączy przede wszystkim pasja żeglarstwa, a także wieloletnie doświadczenie zdobywane przy pracach stoczniowych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności oraz współpracy z renomowanymi producentami osprzętu żeglarskiego, realizujemy dla Państwa wszelkie usługi serwisowe.

Specjalizujemy się zarówno w usterkach mechanicznych, jak również konstrukcyjnych. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie wykonywanych prac, ustalając ich zakres, kosztorys, a także termin realizacji. Na życzenie dojeżdżamy do miejsca serwisu.
Podejmujemy się również gruntownej przebudowy katamaranów. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które wydatnie poprawiają bezpieczeństwo pasażerów, a także komfort podróżowania. Nasze usługi charakteryzuje także dbałość o detale wyposażenia.

Dopasowujemy styl, fakturę i kolor materiałów do indywidualnych oczekiwań Klientów. Dzięki temu, po przebudowie, zyskują zupełnie nową jednostkę, cechującą się wysokimi parametrami bezpieczeństwa oraz nieszablonowym, nowoczesnym wyglądem.