NOWY KATAMARAN

Do naszej oferty trafił najnowszy katamaran – Holiday Boat Sun Deck 39-4 Limited Gold Edition.

W tej wersji szczególny nacisk położyliśmy na zwiększenie funkcjonalności, a także unikatowy design. Jednostkę tę wyróżnia fakt, iż jako jedyna na świecie może zabrać na pokład 47 osób, a pokład słoneczny mieści aż 20 pasażerów. Jest to katamaran o długości zaledwie 12 metrów, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i pływakowi o wysokości 95 cm, zwiększyliśmy dwukrotnie jego wyporność, w porównaniu z innymi statkami. Uzyskaliśmy na ten model certyfikat bezpieczeństwa CE.
Dodatkowe poszerzenie pokładu wpłynęło także bezpośrednio na wzrost możliwości wykorzystania katamaranu, który jest aktualnie dopuszczony do wykonywania rejsów po strefie przybrzeżnej morskiej.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Jednostkę Sun Deck 39-4 Limited Gold Edition charakteryzują także wyjątkowe rozwiązania technologiczne, które poprawiają komfort sterowania katamaranem, jakość podróżowania, a także bezpieczeństwo.

Pulpit sterowniczy wyposażyliśmy w dotykowy wyświetlacz oparty o system Android, który posiada GPS, radio, odtwarzacz muzyki, ale także kamerę cofania, śledzącą kierunek, w którym będziemy się poruszać.
Katamaran posiada również czujniki parkowania z odrębnym wyświetlaczem i odległościomierzem, pozwalające na bezbłędne i w pełni bezpieczne cofanie, nawet przy utrudnionych warunkach. Postawiliśmy także na poprawę sterowności w porcie, co gwarantuje nowoczesny i wydajny ster strumieniowy.

Jednostka wyposażona jest w wysokowydajny napęd elektryczny, hybrydowy lub diesel ze śrubą, lub napędem strugo-wodnym. Klienci, decydując się na zakup tego modelu, mają możliwość dowolnego wybrania rodzaju napędu. Poprawiliśmy również czas reakcji statku na polecenia, co było możliwe dzięki zastosowanej po raz pierwszy nowoczesnej śrubie napędowej. Pozwala ona także na optymalizację kosztów eksploatacji katamaranu.

UNIKATOWE WYPOSAŻENIE

Sun Deck 39-4 Limited Gold Edition zwraca także uwagę wyjątkowym wyposażeniem wnętrza. Postawiliśmy na komfort podróży, a także stylowy wystrój.

Katamaran posiada ogrzewanie o mocy 9 kW, z funkcją grzania również tylnej części kabiny. Dbając o wygodę pasażerów, zamontowaliśmy także klimatyzację, która chłodzi wnętrze nawet do 15 stopni.

Modyfikacjom uległo również nagłośnienie. Wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania firmy APART, wsparte wzmacniaczem GRUNCH serii Marine. Dzięki systemowi głośników 8+1, a także subwooferowi, dźwięk stał się wyraźny, czysty i przestrzenny. Osobom organizującym przyjęcia na pokładzie oferujemy profesjonalne oświetlenie w technologii LED oraz laserowej, która reaguje na dźwięk.

Goście mogą podłączyć się do systemu audio poprzez bezprzewodową komunikację Bluetooth. Zastosowaliśmy również specjalne szyby, które skutecznie tłumią dźwięk. Dzięki ograniczeniu wydostawania się hałasu na zewnątrz nie zakłócamy spokoju innym użytkownikom jednostek pływających, znajdującym się w naszym sąsiedztwie. Wyposażenie katamaranu to także kanapy, które posiadają ładowarki USB, umożliwiające naładowanie każdego sprzętu elektronicznego.

Połączenie koloru złotego z drewnem TEAK pozwoliło na stworzenie niepowtarzanego wystroju wnętrza, nadając katamaranowi charakteru i unikatowego stylu. Użyliśmy także specjalnych efektów wizualnych, które optycznie powiększają toalety, tworząc wrażenie przestronnych pomieszczeń.