Holiday

BOAT

Holiday Boat 36 to katamaran, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

HB
36

Posiada szereg udogodnień, które pozwalają na komfortowe podróżowanie, a także wyposażenie dopasowane stylem do biznesowego charakteru jednostki. Dzięki odpowiedniemu układowi tapicerowanych kanap, na pokładzie można zorganizować zarówno imprezę integracyjną, spotkanie biznesowe, ale również przyjęcie okolicznościowe. Nasze katamarany wyposażane są w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, który składa się z radia z MP3 i USB, wzmacniacza oraz neodymowych, trójdrożnych głośników. Dzięki takiej instalacji dźwięk jest krystaliczny i głęboki.

Katamaran posiada także pełne oprzyrządowanie sanitarne oraz dopuszczenia Sanepid do przygotowywania i serwowania posiłków podczas rejsu. Wszystkie elementy wnętrza wykonane są z najwyższej klasy materiałów, których kolorystyka oraz faktura zostały dopasowane tak, aby pokład tworzył spójną architektonicznie przestrzeń.
Holiday Boat HB 36 jest katamaranem o długości 11,5 metra i przestrzeni użytkowej wynoszącej 33 metry kwadratowe. Posiada instalację grzewczą, wodną i sanitarną, dzięki czemu jest w pełni funkcjonalną jednostką, nawet podczas długich rejsów. Zasilany jest standardowo silnikiem zaburtowym Suzuki DF115 o mocy 15 KM.

Katamarany produkowane przez naszą firmę posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być użytkowane w żegludze pasażerskiej. Mają również aprobaty PIP, Sanepid, PRS oraz Żeglugi Polskiej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, jako jedyne, pozytywnie reagują na fale o wysokości ponad 0,7 m.