Rescue Boat x
https://holiday-boat.com/en/rescue-boat/
Katamarany na sprzedaż - Jachty, statki pasażerskie - Cena - Holiday Boat Group Skip to main content

Luksusowe katamarany na sprzedaż

SUN DECK 39-4

12-metrowy katamaran w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i mogący zabrać na pokład 47 osób.

Sun Deck 60

Jednostka ma długość 17,5 m i powierzchnię użytkową 180 m2. W jej wnętrzu znajduje się przestronna i przeszklona z każdej strony kabina, która zapewnia idealną widoczność

Sun Deck 63 H2

Katamaran ma 20 m długości, powierzchnię użytkową wynoszącą 220 m2, napędzany czterema silnikami elektrycznymi i ogniwem wodorowym

Luksusowe katamarany pasażerskie od Holiday Boat

W Holiday Boat spełniamy marzenia naszych Klientów, którzy pragną rozsmakować się w komforcie i przeżyć niezapomnianą morską przygodę na luksusowej prywatnej łodzi. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą elitarnych polskich katamaranów elektrycznych. Jesteśmy w stanie zaprojektować najbardziej ekskluzywny jacht, odpowiadając na oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą w zakresie łodzi turystycznych.

czytaj więcej

Katamaran – cena

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących niezawodnych i funkcjonalnych lodzi na każdą okazję, oferujemy bogaty katalog stylowych, przepełnionych luksusem i nowoczesnymi technologiami jednostek pływających. W naszej ofercie dostępne są ekskluzywne, zachwycające powierzchnią i wyposażeniem polskie katamarany pasażerskie, mogące zabrać na pokład od kilkudziesięciu do nawet 120 osób.

Nasze dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych jachty, z powodzeniem mogą funkcjonować jako kluby nocne, luksusowe dyskoteki, centra eventowe, miejsca biznesowych spotkań czy prywatnych uroczystości. Ich atrakcyjne ceny czynią je doskonałą propozycją zarówno dla wszystkich tych, którzy potrzebują komfortowej łodzi dla siebie, jak i osób poszukujących pomysłu na dochodową inwestycję.

Katamarany na sprzedaż w ofercie Holiday Boat

Niezawodność, funkcjonalność i przystępny koszt inwestycji to jedne z najważniejszych powodów, dla których elektryczne łodzie od Holiday Boat cieszą się tak dużym powodzeniem wśród osób doskonale zorientowanych w branży. Wszystkie nasze katamarany na sprzedaż zachwycają niewiarygodną wprost ilością miejsca, panoramicznym widokiem oraz bogatym wyposażeniem, do którego zaliczają się m.in.:

 • ekskluzywne toalety,
 • mini bary,
 • klimatyzacja,
 • ogrzewanie,
 • skórzane kanapy,
 • schody oraz windy,

a także szereg innych detali jak odpowiednio szerokie przejścia, pokłady słoneczne o dużej powierzchni czy doskonale doświetlone wnętrza.

Katamarany elektryczne – design dopracowany w każdym detalu

Naszym Klientom proponujemy sprzedaż dynamicznych polskich jednostek pływających, napędzanych niezawodnymi silnikami z doładowaniem wodorowym. Ich wytrzymałe szkielety konstrukcyjne, obudowy z odpornych na uszkodzenia materiałów oraz w pełni przyjazne dla natury, nietoksyczne tworzywa sprawiają, że każdy katamaran elektryczny opuszczający stocznię Holiday Boat jest synonimem najwyższego standardu w przystępnej cenie.

Jakość bez kompromisów

Wypłyń na szerokie wody i poczuj pełną moc luksusowych łodzi wyposażonych w dwa stery strumieniowe oraz wydajne elektryczne napędy, pracujące bez wpływu na środowisko. Nasze jednostki łączą w sobie mistrzowski kunszt projektantów z perfekcyjnym dopracowaniem na etapie produkcji oraz ekskluzywnym wykończeniem.
Realizacja wszystkich prac konstrukcyjnych odbywa się w naszym zintegrowanym środowisku technologicznym, co daje nam pełną kontrolę nad całym procesem budowy i testów. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko konstruować niezawodne polskie łodzie na sprzedaż, ale również w pełni dostosowywać je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, oferując szerokie możliwości w zakresie personalizacji.

Dlaczego warto postawić na katamaran?

Co sprawia, że te będące symbolem luksusowego życia jednostki cieszą się aż taką popularnością? W Holiday Boat doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że jachty ekskluzywne, które produkujemy, mają szereg bezdyskusyjnych zalet.

 1. Przestronne wnętrza – położone pomiędzy dwiema płozami salon i pokład słoneczny oferują znacznie więcej miejsca niż pomieszczenia na klasycznych jachtach, pozwalając wygodnie i komfortowo spędzać czas wolny na łodzi.
 2. Prędkość – zaawansowane napędy elektryczne z ogniwami wodorowymi oraz odpowiednio zaprojektowane kształty łodzi pozwalają naszym polskim jednostkom pływającym osiągać prędkości do kilkunastu węzłów nawet przy silnym wietrze.
 3. Stabilność – dzięki osadzeniu na dwóch płozach katamaran nie kołysze się na falach tak jak typowy jacht, a jego harmonijne ruchy w górę i w dół czynią go komfortowym środkiem transportu również dla osób wrażliwych na bujanie i mocny przechył.
 4. Prestiż – nabywając dowolną jednostkę z naszej oferty, możesz poczuć nieskrępowany luksus i najwyższy komfort, doświadczając niezawodności, ekskluzywnego wyposażenia oraz mistrzowskiego wykonania za przystępną cenę.
 5. Zwrotność – nawet pomimo swoich imponujących rozmiarów, luksusowy katamaran to jednostka, którą da się bardzo łatwo manewrować, dzięki wyposażeniu jej w stery strumieniowe oraz cały szereg zaawansowanych technologii.

Luksusowe jachty od projektu do realizacji

W Holiday Boat wspieramy naszych Klientów na każdym etapie współpracy, oferując kompleksowe wsparcie i doradztwo w wyborze modelu łodzi perfekcyjnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Czuwamy nad całym procesem obsługi, od projektu, poprzez wykonanie, aż po sprzedaż i serwis tych luksusowych, polskich jednostek elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących specyfikacji, kosztów oraz dostępności jachtów z naszej oferty.