O firmie

Firma Holiday Boat została założona w 2011 roku przez Daniela Wałamaniuka. Swoją siedzibę mamy  w Augustowie ze względu na długoletnie tradycje w dziedzinie przemysłu stoczniowego. Nasze projekty i realizacje spełniają wszystkie wymagania znaku bezpieczeństwa CE, i jako jedyni w Europie uzyskaliśmy certyfikat CE na pokład słoneczny. Nasze katamarany zostały poddane wszelkim niezbędnym badaniom, które potwierdziły ich bezpieczne użytkowanie, zostały także dopuszczone do zastosowania w żegludze pasażerskiej przez PIP, SANEPiD, PRS i Żeglugę Polską.

Spełnienie marzeń

"Historia Holiday Boat to przykład spełnienia marzeń o niemożliwym, o luksusie i przygodzie jednocześnie. Doświadczenia zawodowe oraz wnikliwa analiza rynku, pozwoliły realizować plan rozległej sieci usług rejsów pasażerskich, oferowanych przy wykorzystaniu luksusowo wykończonych katamaranów" – Daniel Wałamaniuk, prezes Holiday Boat

W drodze do perfekcji

Nasze pragmatyczne i analityczne podejście do zjawiska żeglugi pasażerskiej pozwoliło przygotować katamaran o niezmiernie wszechstronnym zastosowaniu – może on służyć jako statek pasażerski i autobus wodny, można na nim prowadzić szkolenia, prezentacje oraz eventy dla firm, spotkania biznesowe, ale także imprezy okolicznościowe. W ciągu dwóch lat z uporem i konsekwencją tworzyliśmy podwaliny dużej firmy.

Kontakt

Holiday Boat Daniel Wałamaniuk

Biuro: ul. Mostowa 38

16-300 Augustów

Telefon : 692 050 035

E-mail: info@holiday-boat.com