Holiday

HOUSEBOAT

Zamieszkanie na statku nie jest dziś niczym ekstrawaganckim. Dla Klientów, którzy oczekują tego typu rozwiązań, posiadamy w ofercie Houseboat HB 26.

HB
26

Jest to w pełni funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni użytkowej aż 72 metrów kwadratowych. Lódź została zaprojektowana tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
HB 26 posiada na pokładzie dwie sypialnie z przeznaczeniem dla maksymalnie 6 osób, kuchnię połączoną z salonem, a także pełny węzeł sanitarny. Jednostka wyposażona jest również w instalację elektryczną, automatyczne ogrzewanie, wentylację, a także wysokiej jakości system audio.

Model ten pozwala na pełne wykorzystanie kuchni, w której znajdują się wszelkie niezbędne sprzęty: kuchenka z czterema palnikami, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażarka, bojler do ogrzewania wody, a także zlew.
Wyposażenie łodzi można dowolnie modyfikować, aby zwiększyć jej użyteczność i komfort podróżowania. Opcjonalnie oferujemy: generator prądu, automatyczną klimatyzację, wyposażenie pokładu w parasol i leżaki, zmywarkę, a także system solarny wspomagający zasilanie w energię elektryczną.
Łódź wykonana jest z materiałów charakteryzujących się wysoką jakością i produkowanych przez uznane firmy w branży marynistycznej. Stosujemy skaj marynistyczny, granit, a także pokrycia podłóg, które cechuje wodoodporność oraz nowoczesny wygląd. Wyposażenie dobierane jest tak, aby całość stanowiła wyjątkową przestrzeń zarówno pod względem funkcjonalnym, jak również estetycznym.

Jednostka może posiadać silnik elektryczny lub spalinowy. Wybór modelu zależny jest jedynie od przeznaczenia łodzi, a także oczekiwań i możliwości Klienta. Standardowym wyposażeniem jest także zestaw ratunkowy, składający się z kół ratunkowych, sześciu kamizelek, a także 12 czerwonych flar.
Wszystkie produkowane przez nas jednostki dostosowywane są do zindywidualizowanych oczekiwań Klienta. Posiadają także wszelkie certyfikaty, w tym CE, co daje gwarancję bezpiecznej eksploatacji.